Ogłoszenie

~~Zapraszamy na nasz TnkSerwer~~

#1 2009-03-05 16:10:28

TexX

HeadAdmin

7374105
Skąd: 3dnik
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 113
Punktów :   
TnkSerwer 212.180.143.8:27122: Admin :)

Ci wielcy i ci mniejsi - rodzaje graczy Counter Strike =]

Napewno nieraz śmigając po piaskach dusta ,czy brodząc wodami azteca trafiliście na osobę która strasznie wam przeszkadzała w grze ale nie lolostwem a swoim zachowaniem.Tak chamstwo i głupota łączą się w jedna postać siedzacą po 2giej stronie kabla i wyżywająca się na ludziach swoją głupotą.Tych jakowoz tez można podzielić na kilka grup.

Głomby
Ludzie chyba z zespołem dauna nic do nich nigdy nie dociera.Poznasz takiego po krzyczeniu na każdego po kolei przez mikrofon hasła typu "przesuń się u , nie blokuj , spieprzaj z celownika (najczęściej używającego sformułowania dziecko zamknij się)".Są to niegroźni aczkolwiek upierdliwi gracze z symptomem pro (jestem najlepszy tylko dziś lamie bo mi wchodzą w celownik).

Dzieci neostrady
Ojeju to dopiero przypadki , najgorzej jeśli maja kolegę który tez gra w cs-a i co gorsza ma mikrofon.Jeden na serwerze to już zgroza.Poznacie ich po barwie głosu niczym myszka miki , wieku do 12 lat i zachowaniu typu śpiewanie , wydawanie z siebie miauczacych odgłosów i udawanie osiedlowego herszta.Gdy takiemu się narazisz pomoże tylko mute albo powrót mamy z zakupów bo przecież gdy mama się dowie ze synuś takich slow używa , to będzie szlaban na granie na komputerze ,a tego nasz bohater nie zniesie.

Team killerzy
Nie muszę chyba tłumaczyć, zabijają swoich z nudy , z głupoty , z powodu ze przypadkiem go postrzeliłeś albo nawet dlatego ze szybciej zebrałes ta m4 która na ziemi leżała. Z takim nawet nie ma co gadać , najlepiej zmienić team lub zvotować.

Znajomi admina
Nie zawsze ale niejednokrotnie uciazliwa grupa osob.Postrzelisz takiego ze dwa razy, a on ma akurat okres i lecisz z serwera za tk.Powiesz mu cos lecisz za obrazanie graczy , sam niejednokrotnie nawet zacznie kogos obrazac a potem "Zdzisiu wez go zbanuj bo do mnie brzydko mowi" i co zdzisiu robi , pomaga koledze.


Zapraszam na forum oraz do grania na TnkSerwer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOstrowo pensjonaty